Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory

Pomysłowy Inteligentny Produkcja, Stwórz markę Stulecia

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMembranowy zbiornik ciśnieniowy

Zbiorniki ciśnieniowe membranowe ze stali węglowej do systemów wody studziennej o ciśnieniu 1,6 MPa

Zbiorniki ciśnieniowe membranowe ze stali węglowej do systemów wody studziennej o ciśnieniu 1,6 MPa

Carbon Steel Diaphragm Pressure Tanks For Well Water Systems 1.6MPa Pressure

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: Shenjiang
Orzecznictwo: ISO BV SGS CE ASME
Numer modelu: SJ-2000-5

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowanie sklejki dla każdego zbiornika
Czas dostawy: 15 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: D / A, D / P, L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 ustawia jeden miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
materiał: Stal węglowa Ciśnienie: 1,6 Mpa
Temperatura pracy: 80 stopni Orientacja: Pionowe
Myślenie na ścianie: 8mm Wysokość: 2741
Średnica: 1200MM

1. Analiza pneumatycznej objętości zbiornika membranowego do ochrony przeciwpożarowej

Jako początkowy przepływ ognia z zasilającego zbiornika ciśnieniowego przeponowego, przepływ pompy musi uwzględniać tylko wyciek z układu lub membranowy zbiornik ciśnieniowy na potrzeby przepływu, więc przepływ może być odpowiedni, aby wybrać nieco mniejszy. W przypadku pompy systemu hydrantowego przepływ regulatora przepływa do mniej niż jednego hydrantu pożarowego wody, ≤ 5 l / s. System natryskowy Natężenie przepływu pompy regulatora wynosi ≤ 1 L / s dla mniej niż jednej dyszy.

 

Porównanie dwóch doładowań

System jest prosty i łatwy w obsłudze, sterowanie systemem jest proste, aby zapewnić normalne warunki pracy systemu, aby wybrać dobrą wydajność pompy rurociągu małej mocy, niezawodne urządzenie otwierające i zatrzymujące przekaźnik; Zasilanie powinno zapewniać podwójny obwód i może automatycznie się przełączać. Wady takich metod zwiększania ciśnienia są następujące: w przypadku wahań ciśnienia wycieku w rurociągu w większym systemie zaopatrzenia w wodę, często rozpoczyna się i zatrzymuje pompowanie rurociągu, uszkodzenie sprzętu, wysoki wskaźnik awaryjności, zwiększone zużycie energii, co zwiększa koszty operacyjne. Podczas gdy bezpieczeństwo przeciwpożarowe jest niskie.
W porównaniu z pojedynczym układem ciśnieniowym pompy rurociągowej, membranowy zbiornik ciśnieniowy może nie tylko regulować objętość (magazynowanie 30s wewnątrz wody pożarowej), a co ważniejsze, magazynować energię. Za każdym razem, gdy pompa uruchamia się za pomocą regulatora, można utrzymywać długotrwałe ciśnienie w sieci rurociągu, liczba urządzeń zaczyna się mniej, niskie koszty eksploatacji, górna część sieci rurociągów często znajduje się w stanie ciśnienia wody, a zasilanie w wodę jest bezpieczne i niezawodne. Na początku ognia membranowy zbiornik ciśnieniowy nie tylko zapewnia górną warstwę kilku warstw hydrantu i ciśnienia dyszy, ale także zapewnia 30s wewnętrznej wody pożarowej (450L). Oznacza to, że hydrant lub dysza w dowolnym momencie, aby spełnić wymagania ciśnienia w wodzie pożarowej, w tym punkcie zbiornika ciśnieniowego typu przeponowego znacznie - lepiej niż pompa wspomagająca. Ale ciśnieniowy zbiornik membranowy ma także braki: wyposażenie obejmuje obszar o stosunkowo dużej, jednorazowej inwestycji jest stosunkowo wysoki.

Metoda wyboru zbiornika ciśnieniowego membranowego

Powyższe dwa rodzaje urządzeń ciśnieniowych mają swoje mocne strony, w konkretnym projekcie należy traktować osobno, wybrać odpowiedni projekt. Dla klasy wysokich budynków i ważnych budynków, pożar spowodowany ogromnymi stratami, wysokie wymagania ogniowe, powinien spróbować użyć ciśnieniowych urządzeń ciśnieniowych w membranach, aby rozwiązać wymagania dotyczące ciśnienia w kilku warstwach, a regulator powinien być nastawionym na oszczędzanie pompy w celu poprawy Stosowanie niezawodności dwóch typów wieżowców i zwykłych niebezpiecznych budynków, ze względu na miejsce, kapitał i inne warunki, może uwzględniać tylko pompę wspomagającą, ale przy wyborze pompy wspomagającej produkty powinny zapewniać niezawodną jakość.

Wniosek

Niezależnie od tego, czy jest to zbiornik regulacyjny, czy pompa wspomagająca, zapewniono początkowy hydrant i ochronę przed ciśnieniem wody w dyszy, a powodzenie początkowego pożaru jest kluczem do kontrolowania pożaru, pożar można zmniejszyć do minimum.
Podsumowując, wysokoprężne budynki wysokopoziomowych zbiorników przeciwpożarowych powinny być zaprojektowane zgodnie ze specyficznymi specyfikacjami sterowania; przepływ pompy wspomagającej, wysokość podnoszenia i całkowita pojemność zbiornika regulatora oraz inne parametry powinny również opierać się na różnych warunkach w celu określenia, a nie zastosowania mechanicznego, tak aby spełnić specyfikacje, niezawodne działanie, ekonomiczne i uzasadnione.

2. Instalacja membranowego zbiornika ciśnieniowego

1. Zbiornik ciśnieniowy wody przeponowej może być podłączony bezpośrednio równolegle do rury doprowadzającej wodę, rura doprowadzająca wodę powinna być zainstalowana na dnie korpusu zbiornika, aby zainstalować zawór ściekowy.
2. Pomieszczenie lub miejsce, w którym membranowy zbiornik ciśnieniowy ma być zainstalowany, powinno być wyposażone w urządzenia odwadniające, dobre oświetlenie i wentylację, mniej pyłu w środowisku, brak korozyjnego gazu i brak zamarzania. Temperatura otoczenia powinna wynosić 5-40 ℃, wilgotność względna powietrza nie powinna być większa niż 85%, temperatura wody nie przekracza 60 ℃.
3. Instalacja zewnętrzna zbiornika ciśnieniowego z membraną powinna być wyposażona w urządzenia chroniące przed deszczem, słońcem i wilgocią, aw okresie zimowym nie ma zamarzania.
4. Odległość od szczytu zbiornika do najniższego punktu konstrukcji budynku nie może być mniejsza niż 0,3 m, a odległość netto między ścianą zbiornika a ścianą nie może być mniejsza niż 0,5 m. Zabrania się silnego wibrowania lub uderzania czołgu.
5. W przypadku stosowania jako urządzenia do pomiaru ciśnienia lub ciśnienia wody, takie jak częste zjawisko uruchamiania pompy, należy niezwłocznie sprawdzić instrukcje ciśnienia gazu w zbiorniku.
6. Zbiornik napełniony gazem nie może zawierać oleju, aby zapobiec przyspieszeniu starzenia się gumowej membrany.


3. Produkty seryjne membranowego zbiornika ciśnieniowego

Nasza fabryka głównie zaangażowane w membranowe produkty ciśnieniowe są to: ogień automatyczny sprzęt do stałego zaopatrzenia w wodę, urządzenia do dostarczania wody pod ciśnieniem, sprzęt do ciśnieniowego zaopatrzenia w wodę pod ciśnieniem, sprzęt przeciwpożarowy przeciwpożarowy, automatyczny sprzęt do zaopatrzenia w wodę, automatyczny bez podciśnienia bezpośredni DL, CDL, CDLF, LSG, LSW, QW, AS, QJ, LG i inne typy pomp wodnych. Sprzęt do zaopatrzenia w wodę, stal nierdzewna, ocynkowana płyta połączony sprzęt do dostarczania wody, wysoka jakość produktu i serwis posprzedażny dla firmy zyskały dobrą reputację.

4. Odpowiednie wprowadzenie azotu w membranowym zbiorniku ciśnieniowym

Szanghajska wytwórnia zbiorników ciśnieniowych w produkcji kompletnej obudowy zbiornika ciśnieniowego, po zainstalowaniu poduszki powietrznej należy przekazać do wstępnego ładowania gazu membranowego typu zbiornika, generalni producenci są najczęściej napełnieni sprężonym powietrzem; niektórzy producenci również wypełniali azot, azot w stosunku do powietrza. Powiedział, że koszt jest nadal stosunkowo wysoki, cena azotu zależy od czystości azotu, ciśnienia, trybu dostawy. Azot przemysłowy i azot o wysokiej czystości jest bardzo duży; poziom ciśnienia jest również inny; transport rurociągów i gaz butelkowany są bardzo różne. Najtańszy rurociąg do transportu azotu przemysłowego o wartości kilku centów za metr sześcienny, najdroższy azot o ultra wysokiej czystości w butelkach o wartości kilkuset dolarów za metr sześcienny. Jaka jest więc korzyść z przeponowego zbiornika ciśnieniowego wypełniającego azot?
1 Azot jest gazem obojętnym, odpowiadając za 78% objętości powietrza, ponieważ wzrost temperatury spowodowany rozszerzeniem objętości jest bardzo niewielkim zmianom w lecie azotu może ustabilizować ciśnienie w zbiorniku ciśnieniowym membrany, zmniejszając w ten sposób występowanie kapsuły impulsowej ;
2 Chemiczne właściwości azotu nie są aktywne, zmiana temperatury nie jest oczywista, letnia ściana zbiornika nie kondensuje się, nie wytwarza kondensatu, tak że ściana zbiornika pozostaje sucha i czysta;
3 Azot może wytwarzać zbiornik ciśnieniowy membranowy przez długi czas w celu utrzymania standardowego ciśnienia wewnętrznego na stabilności sieci rurociągów urządzeń pompy;
4 Woda będzie znajdować się na zbiorniku sprężonego powietrza i ściance zbiornika ciśnieniowego, spowodowanej korozją tlenową, azot chroni poduszki powietrzne, a zbiornik ciśnieniowy nie będzie korodować ani rdzewieć, aby zapewnić lepszą szczelność;
5 Gęstość powietrza będzie temperaturą większego uderzenia, a azot z powodu braku wilgoci sprawia, że ​​ciśnienie w zbiorniku ciśnieniowym jest bardziej stabilne. Azot w procesie azotowania metali; produkcja kabli z ochroną azotu; produkty elektroniczne, medycyna, petrochemia i inne aspekty aplikacji są obfite.

5. Parametr

Średnica (mm) Ciśnienie (MPA) Całkowita wysokość (mm) Grubość (mm) Całkowita pojemność (m3) Regulowana głośność (L) Średnica wylotu (mm)
400 1 1230 3.5 0,09 30 50
1.6 5 50
600 0,6 1720 3.5 0,32 90 50
1 4.5 50
1.6 7 50
800 0,6 2230 4 0,77 217 100
1 6 100
1.6 6 100
1000 0,6 2370 5 1.28 400 100
1 7 100
1.6 7 100
1200 0,6 2741 6 2.2 677 100
1 6 100
1.6 8 100
1400 0,6 2969 6 3.3 970 100
1 6 100
1.6 9 100


Szczegóły kontaktu
Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory

Osoba kontaktowa: Lisa Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty