Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory

Pomysłowy Inteligentny Produkcja, Stwórz markę Stulecia

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyZbiornik odbiornika powietrza ze stali nierdzewnej

Stabilny ciśnieniowy zbiornik odbiornika powietrza ze stali nierdzewnej do separacji wody w oleju

Stabilny ciśnieniowy zbiornik odbiornika powietrza ze stali nierdzewnej do separacji wody w oleju

Stable Pressure Stainless Steel Air Receiver Tank For Oil Water Separation

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: Shenjiang
Orzecznictwo: ISO BV SGS CE ASME
Numer modelu: SJ-8000-18

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowanie sklejki dla każdego zbiornika
Czas dostawy: 15 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: D / A, D / P, L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 ustawia jeden miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
materiał: Stal nierdzewna 304/316 Pojemność: 80 galonów
Ciśnienie: 1,0 MPa Temperatura pracy: 100 stopni
Orientacja: Pionowe Pakiet: Standardowe opakowanie ze sklejki
Obróbka powierzchni: Mrożenie / polerowanie

1. Wspieranie

Nasze odbiorniki powietrza są używane z kompresorami powietrza do przechowywania i ulepszonej pracy systemów powietrznych. Statek zapewnia pojemność magazynową o odpowiednim ciśnieniu i objętości, gdy normalna wydajność sprężarki zostaje przekroczona podczas maksymalnego wykorzystania. Wraz z redukcją zawartej w powietrzu wilgoci i oleju, zmniejsza pulsacje w systemach podczas szczytowego użytkowania i pomaga przedłużyć żywotność sprężarki.

2. Funkcja

Odbiorniki powietrza pełnią rolę buforów stabilizujących wahania ciśnienia w systemie sprężonego powietrza. Dodatkowa objętość sprężonego powietrza umożliwia wydajniejszą pracę sprężarki tylko wtedy, gdy zapotrzebowanie zostanie osiągnięte, a odbiornik powietrza zostanie napełniony do pojemności. Powietrze w odbiorniku można następnie wykorzystać w razie potrzeby.

3. Funkcje

1. Magazynowanie energii (na potrzeby nadzwyczajne)

2. Stabilne ciśnienie

3. Łatwy wpływ impulsu na sprzęt gazowy

4.Aby wytrącić wodę, tłuszcz i kurz w powietrzu

5. Poprawić ciągłość i stabilność sprzętu do wydobycia gazu

6. Zmniejszyć częste uruchamianie sprężarki, przedłużyć jej żywotność

4. Proces produkcyjny

1. Lofting, oznakowanie i cięcie.

2. Produkcja i spawanie

a.Zrób dziury

b. Płyta do gotowania

c.Spheronization

d. Spawanie

e.Install

f. Spawanie elektrodowe

3. Obróbka powierzchni

za. Dla stali węglowej

(1) Piaskowanie

(2) Podkład (na 2 razy)

(3) Płaszcz wykończeniowy

b. Dla stali nierdzewnej

(1) Piaskowanie

LUB

(2) Polerowanie

5. Role

1, bufor, ustabilizować wydajność sprężonego powietrza sprężarki, wyeliminować lub zmniejszyć pulsację ciśnienia powietrza wylotowego sprężarki powietrza, przedłużyć cykl "start - stop" sprężarki powietrza lub "ładowanie - rozładować", zmniejszyć częstotliwość przełączania zaworu elektrycznego; Aby zapobiec przestojowi sprężarki powietrza podczas rurociągu sprężonego powietrza z jakiegoś powodu, aby zawrócić gaz, wlany do sprężarki powietrza z powodu awarii i uszkodzenia.
2, ponieważ zbiornik gazu to duży obszar z dużą cylindryczną obudową odprowadzającą ciepło, do zawirowania gazu w zbiorniku, a ścianka, sprężone powietrze może być schłodzone, chłodzenie, wytrącanie wody, zanieczyszczenia pyłowe w dnie zbiornika Opady, bardziej sprzyjające odkażaniu oprócz wody.
3, można wyposażyć w podtrzymanie działania sprężarki powietrza: po schładzaniu, zamrożeniu suszarki, filtra powietrza i innych urządzeń, składu produkcji przemysłowej sprężonego źródła energii (stacji) sprężonego powietrza.
4, mała sprężarka powietrza, pochodzi ze zbiornika gazu jest również używany jako korpus sprężarki i inne akcesoria zainstalowane podstawową rolę.
Ponieważ natężenie przepływu (objętość gazu) stosowane na końcu układu sprężonego powietrza nie może być jednakowo wydajne, konieczne jest użycie zbiornika gazu do przechowywania pewnej ilości gazu w celu ustabilizowania ciśnienia układu stabilizującego. Przed zbiornikiem może zmniejszyć pulsację sprężarki powietrza, aby uniknąć częstego ładowania i rozładowywania sprężarki powietrza. Po zbiorniku pulsacja wydajności sprężonego powietrza może zostać zmniejszona, a ciśnienie wyjściowe układu może zostać zmniejszone z powodu chwilowego spadku ciśnienia z powodu chwilowego natężenia przepływu, regulacji większego piku i ciśnienia wyjściowego stabilizacji system.

6. Wymagania podstawowe

1, wielkość objętości zbiornika gazu powinna wynosić przemieszczenia sprężarki powietrza (zdolność produkcyjna gazu) od 10% do 20% do wyboru, 15% umiarkowane. Gdy gaz jest duży lub duże wahania w stosowaniu warunków gazowych, objętość zbiornika powinna być odpowiednia do 20%; mniejsze zużycie gazu i niewielkie wahania warunków mogą być mniejsze niż 15%; Ale nie mniej niż 10%.
2, w celu wsparcia instalacji systemu sprężonego powietrza, zbiornik gazu jest zwykle instalowany w sprężarce powietrza za chłodnicą. Zapobiegnie to gromadzeniu się ropy i wody w zbiorniku, zmniejszy zagrożenie bezpieczeństwa i poprawi pracę innych urządzeń źródła gazu; tak, że niższa temperatura powietrza wchodzącego do zbiornika może również zmniejszyć objętość ciała.
3, w dopasowaniu urządzeń instalacyjnych, w ogromnej większości przypadków, instalacja zbiorników gazu są zainstalowane w liofilizatorze przed użyciem zbiornika gazu z wody chłodzącej i regulatora ciśnienia, tak, że obciążenie może być zmniejszona suszarka, ciśnienie powietrza jest względnie stabilny, co jest bardzo korzystne dla działania i użytkowania suszarki.
4, w celu wsparcia instalacji sprzętu, filtr głównego kanału są instalowane w zbiorniku gazu po. Pozwoli to na schłodzenie i ochłodzenie zbiornika oraz usunięcie sprężonego powietrza z większej ilości wody, oleju i gazu, kurzu i innych zanieczyszczeń, a następnie wejdzie do filtra powietrza, dzięki czemu jego praca i żywotność są bardzo korzystne.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory

Osoba kontaktowa: Lisa Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty