Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory

Pomysłowy Inteligentny Produkcja, Stwórz markę Stulecia

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyZbiornik odbiornika powietrza ze stali nierdzewnej

Kompresor powietrza / gazu o pojemności 80 galonów ze stali nierdzewnej o ciśnieniu 1,0 MPa

Kompresor powietrza / gazu o pojemności 80 galonów ze stali nierdzewnej o ciśnieniu 1,0 MPa

  • 80 Gallon Stainless Steel Compressor Air / Gas Storage Tanks 1.0MPa Pressure
  • 80 Gallon Stainless Steel Compressor Air / Gas Storage Tanks 1.0MPa Pressure
 • 80 Gallon Stainless Steel Compressor Air / Gas Storage Tanks 1.0MPa Pressure

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
  Nazwa handlowa: Shenjiang
  Orzecznictwo: ISO BV SGS CE ASME
  Numer modelu: SJ-8000-18

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: Pakowanie sklejki dla każdego zbiornika
  Czas dostawy: 15 dni po otrzymaniu płatności
  Zasady płatności: D / A, D / P, L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 2000 ustawia jeden miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  materiał: Stal nierdzewna 304/316 Pojemność: 80 galonów
  Ciśnienie: 1,0 MPa Temperatura pracy: 110 stopni
  Orientacja: Pionowe Kolor: zgodnie z wymogami
  Pakiet: Standardowe opakowanie ze sklejki Obróbka powierzchni: Mrożenie / polerowanie

  1. Szerokie zastosowanie zbiorników gazu

  1. Przemysł maszynowy: zbiornik gazu może zmniejszyć liczbę częstych rozruchów sprężarki powietrza. Nie tylko można przechowywać sprężone powietrze, ale także ma stabilne ciśnienie wyjściowe, bufor i inne efekty. Jest powszechnie stosowany w sprzęcie pomocniczym sprężarki powietrza.
  2. Przemysł spożywczy: głównym zastosowaniem jest beztlenowy zbiornik gazu, używany do napełniania maszyn, rozdmuchiwarki do zasilania. Grasz również w pneumatyczną przekładnię, pneumatyczne chłodzenie, pneumatyczne rozpylanie i tak dalej.
  3. Przemysł włókienniczy: główne zastosowanie sprężonego powietrza do krosna powietrznego, maszyny do klejenia, farbiarka, niedoprzędarka, pistolety ssące, itp., Aby zapewnić czystą moc gazu, ogólne użycie bezolejowego zbiornika gazu.
  4. Przemysł motoryzacyjny: czołg jest nieodzowną częścią przemysłu motoryzacyjnego. Na przykład rola zbiornika gazu w przemyśle oponiarskim, w tym promocja jedwabnej kurtyny, maszyny do utwardzania itp., W tym mieszanie pneumatyczne, odlewanie pneumatyczne i inne.
  5. Przemysł elektroniczny: to nowa branża, jeden z urządzeń do utleniania płytek, systemy próżniowe, pneumatyczne zawory regulacyjne, pneumatyczne urządzenia manipulacyjne itp. Muszą współpracować ze zbiornikiem gazu, aby dokończyć prace.
  6. Przemysł inżynierii środowiska: zastosowanie szerszego zakresu przemysłu magazynowania gazu, głównie w zakresie kontroli zanieczyszczenia powietrza, oczyszczania odpadów stałych, oczyszczania ścieków itp.
  7. Przemysł medyczny: głównym zastosowaniem jest zbiornik gazu ze stali nierdzewnej, zbiornik tlenu, sprzęt medyczny i sprzęt często obsługujący sprzęt.
  8. Przemysł stalowy: w tym gaz instrumentalny, wykonanie energii, sprzęt, czyszczenie, pomoc procesowa itp., Ale także nierozłączny z przemysłem cystern.
  9. Energetyka: energetyka: rola zbiornika gazu, w tym przenoszenie pneumatyczne, transport suchego popiołu, pneumatyczne wykonanie i promowanie sprzętu oprzyrządowania.

  2. Nasze zalety

  1 Dwustronne zgrzewanie wszystkich rur łączących
  2 Wszystkie rury łączące są uszczelnione przez plastikowe części
  3 Projekt sekcji wlotu powietrza
  4 Zawór ściekowy z kolanem
  5 Szew wzdłużny, spawanie pierścieniowe, dwustronne spawanie łukiem krytym
  6 Obróbka powierzchniowa: mrożenie / polerowanie


  3. Funkcja

  Zbiornik powietrza ze stali nierdzewnej jest szeroko stosowany w centralnej klimatyzacji, bojlerze, podgrzewaczu wody, konwersji częstotliwości, sprzęt do stałego zaopatrzenia w wodę, wahania ciśnienia w układzie buforowym, aby zapewnić sprawne wykorzystanie systemu gazowego w celu zmniejszenia roli pulsacji przepływu powietrza, zmniejszając tym samym Wahania ciśnienia w systemie Sprężone powietrze przechodzi płynnie przez układ oczyszczania sprężonego powietrza, aby umożliwić wystarczające usunięcie zanieczyszczeń olejowych i wodnych oraz zmniejszyć obciążenie kolejnych jednostek separujących tlen azotu. W systemie, gdy ciśnienie wody nieznacznie się zmienia, aby zapewnić, że system ciśnienia wody, pompa nie zmieni się z powodu częstego otwierania ciśnienia.


  W porównaniu ze zbiornikami ze stali węglowej, zbiorniki ze stali nierdzewnej mogą wytrzymać wyższe ciśnienia i mogą być stosowane w wielu miejscach o wysokim ciśnieniu. W tym samym czasie zbiornik ze stali nierdzewnej ma bardzo istotną cechę: doskonałe działanie uszczelniające zbiornika, całkowicie usuwa powietrze z szkodliwych substancji i komarów, aby zapewnić, że zbiornik nie może być przechowywany w zanieczyszczeniu cieczy, a nie hodowla czerwonych robaków. Dlatego też zbiornik magazynowy ze stali nierdzewnej jest również szeroko stosowany w przemyśle farmaceutycznym, mleczarskim, cukrowym i niektórych specjalnych substancjach, takich jak: przechowywanie, żywność, farmacja, przemysł winiarski, niezbędne wyposażenie specjalne przemysłu mleczarskiego.

  4. Profil firmy

  Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory została założona w 1982 roku i specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wszelkiego rodzaju zbiorników ciśnieniowych. Mamy wysoką pozycję w branży. W 1998 roku zarejestrowaliśmy markę "Shen Jiang". Nasze zbiorniki ciśnieniowe są szeroko stosowane w przemyśle naftowym, chemicznym, elektronicznym, motoryzacyjnym, energetycznym, wydobywczym, farmaceutycznym i innych. Czekamy na współpracę z wami w coraz mocniejszej naszej firmie.

  5. Nasi klienci

  BAOSTEEL, TOSHIBA, CONCH, SPC, DAS AUTO, CHINY SHENHUA, HONGTA GROUP, FOXCONN, BMW, CSIC, WALT DISNEY, BOSCH, ANSTEEL, SINOMA, itp.

  6. Zakres roboczy zbiornika gazu sprężarki powietrza

  Jeżeli sprężarka wydostaje się do zbiornika, przez zbiornik gazu, filtr, osuszacz. Gdy sprężarka powietrza obkurcza powietrze pod działaniem zbiornika gazu, powietrze przepływające przez zbiornik gazu, gdy szybkie powietrze przepływa do ściany zbiornika gazu do ujścia zbiornika gazu, to gwałtowny spadek temperatury, jest dużo skraplanie pary wodnej, w ten sposób usuwając dużo wody i oleju, zmniejszając w ten sposób obciążenie dużej liczby suszarek (tutaj możemy przeprowadzić eksperyment: w zbiorniku, gdy jest sprężone powietrze, następujący pełny zawór jest pełny, tak że gaz od wypływu zaworu odpływowego, nie długo, będą dwa możliwe: zawór ściekowy jest zimny i może zobaczyć zrzut lodu, zbiornik, ponieważ blok lodowy będzie również pokazywał, że pozostałe 3-4 kg rzędu ciśnieniowego nie wyjdzie. W takim przypadku można zauważyć ilość chłodzenia w zbiorniku.) Gdy sprężone powietrze przechodzi przez zbiornik gazu, ponieważ zbiornik może pomieścić niezbędną ilość powietrza, a ciśnienie wyjściowe jest względnie stabilne, płynny przepływ powietrza przez filtr i filtrowanie filtra Wydajność również uległa znacznej poprawie, s o że żywotność filtra została również rozszerzona w filtrze dokładności za głównym zbiornikiem, aby odgrywać rolę bufora i magazynowania energii, tak aby powietrze do warsztatu było stabilne i stabilne! Zatem dokładna konfiguracja rurociągu powinna być: sprężarka powietrza - zbiornik gazu - filtr główny - maszyna zimna i sucha - filtr dokładnościowy - zbiornik gazu - warsztat użytkownika.

  7. Szczegóły


  Szczegóły kontaktu
  Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory

  Osoba kontaktowa: Lisa Lee

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty