Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory

Pomysłowy Inteligentny Produkcja, Stwórz markę Stulecia

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyZbiornik odbiornika powietrza ze stali nierdzewnej

Certyfikowany przez ASME zbiornik na odświeżacz powietrza ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej

Certyfikowany przez ASME zbiornik na odświeżacz powietrza ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej

  • ASME Certified Stainless Steel Air Receiver Tank Frosting Surface Treatment
  • ASME Certified Stainless Steel Air Receiver Tank Frosting Surface Treatment
 • ASME Certified Stainless Steel Air Receiver Tank Frosting Surface Treatment

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
  Nazwa handlowa: Shenjiang
  Orzecznictwo: ISO BV SGS CE ASME
  Numer modelu: SJ-8000-10

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: Pakowanie sklejki dla każdego zbiornika
  Czas dostawy: 15 dni po otrzymaniu płatności
  Zasady płatności: D / A, D / P, L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 2000 ustawia jeden miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  materiał: Stal nierdzewna 304/316 Pojemność: 300 litrów
  Ciśnienie: 1,0 mPa Temperatura pracy: 110 stopni
  Orientacja: Pionowe Kolor: zgodnie z wymogami
  Pakiet: Standardowe opakowanie ze sklejki

  1. Profil firmy


  Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory została założona w 1982 roku i specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wszelkiego rodzaju zbiorników ciśnieniowych. Mamy wysoką pozycję w branży. W 1998 roku zarejestrowaliśmy markę "Shen Jiang". Nasze zbiorniki ciśnieniowe są szeroko stosowane w przemyśle naftowym, chemicznym, elektronicznym, motoryzacyjnym, energetycznym, wydobywczym, farmaceutycznym i innych. Czekamy na współpracę z wami w coraz mocniejszej naszej firmie.

  2. Zbiornik odbiornika powietrza Wprowadzenie:

  1. Typy: zbiornik magazynowy, zbiornik powietrza, zbiornik cieczy, pionowy zbiornik magazynowy, poziomy zbiornik magazynowy, zbiornik kulisty, zbiornik ze stali węglowej, zbiornik ze stali niskostopowej, zbiornik magazynowy ze stali nierdzewnej i tak dalej.
  2. Materiały: stal węglowa, stal niskostopowa, stal nierdzewna i metale nieżelazne:
  3. Ciśnienie: niskiego ciśnienia, średniego ciśnienia i wysokiego ciśnienia.
  4. Temperatura: niska temperatura, średnia temperatura i wysoka temperatura.
  5 . Medium: nie tylko niepalne, nietoksyczne i niekorozyjne medium, woda, powietrze, tlen, argon, hel, azot
  6. Wydajność przetwarzania: maksymalna średnica: 6 m; maksymalna długość: 60 m, maksymalna waga: 600 ton
  7. Obowiązujące branże: petrochemia, chemikalia węglowe, chemikalia precyzyjne, energia jądrowa, hutnicze, farmaceutyczne, maszyny, żywność, pestycydy, guma, przemysł lotniczy i tak dalej.
  3. W zbiorniku sprężarki powietrza ważny jest zbiornik odbiornika powietrza?
  Zbiornik powietrza jest integralną i ważną częścią każdego systemu sprężonego powietrza. Zazwyczaj zbiornik odbiornika ma wielkość 6-10-krotną szybkość przepływu w systemie. Tak więc, jeśli sprężarka ma wartość 25 cfm przy 100 psi, zbiornik odbiornika powinien wynosić co najmniej 150 stóp sześciennych. W systemie sprężonego powietrza zbiornik odbiornika zapewnia następujące korzyści:

  • Zbiornik odbiornika działa jako zbiornik sprężonego powietrza dla szczytowych wymagań.
  • Zbiornik odbiornika pomoże usunąć wodę z systemu, umożliwiając powietrzu chłodzenie.
  • Zbiornik odbiornika minimalizuje pulsację w układzie spowodowaną przez sprężarkę tłokową lub cykliczny proces w dół.

  Podobnie jak zbiornik wodny zapewnia wodę w okresach suszy i magazynuje wodę w czasie mokrych czasów, zbiornik odbiornika powietrza kompensuje zapotrzebowanie szczytowe i pomaga zrównoważyć dostawę sprężarki z zapotrzebowaniem systemu.
  Zbiorniki odbiorników są wymagane przez prawo do posiadania zaworu bezpieczeństwa i manometru. Zawór nadmiarowy powinien być ustawiony o 10% wyżej niż ciśnienie robocze systemu.
  Ważne jest również zainstalowanie ręcznego lub automatycznego spustu na zbiorniku odbiornika w celu usunięcia wody z systemu.

  4. Szerokie zastosowanie zbiorników gazu

  1. Przemysł maszynowy: zbiornik gazu może zmniejszyć liczbę częstych rozruchów sprężarki powietrza. Nie tylko można przechowywać sprężone powietrze, ale także ma stabilne ciśnienie wyjściowe, bufor i inne efekty. Jest powszechnie stosowany w sprzęcie pomocniczym sprężarki powietrza.
  2. Przemysł spożywczy: głównym zastosowaniem jest beztlenowy zbiornik gazu, używany do napełniania maszyn, rozdmuchiwarki do zasilania. Grasz również w pneumatyczną przekładnię, pneumatyczne chłodzenie, pneumatyczne rozpylanie i tak dalej.
  3. Przemysł włókienniczy: główne zastosowanie sprężonego powietrza do krosna powietrznego, maszyny do klejenia, farbiarka, niedoprzędarka, pistolety ssące, itp., Aby zapewnić czystą moc gazu, ogólne użycie bezolejowego zbiornika gazu.
  4. Przemysł motoryzacyjny: czołg jest nieodzowną częścią przemysłu motoryzacyjnego. Na przykład rola zbiornika gazu w przemyśle oponiarskim, w tym promocja jedwabnej kurtyny, maszyny do utwardzania itp., W tym mieszanie pneumatyczne, odlewanie pneumatyczne i inne.
  5. Przemysł elektroniczny: to nowa branża, jeden z urządzeń do utleniania płytek, systemy próżniowe, pneumatyczne zawory regulacyjne, pneumatyczne urządzenia manipulacyjne itp. Muszą współpracować ze zbiornikiem gazu, aby dokończyć prace.
  6. Przemysł inżynierii środowiska: zastosowanie szerszego zakresu przemysłu magazynowania gazu, głównie w zakresie kontroli zanieczyszczenia powietrza, oczyszczania odpadów stałych, oczyszczania ścieków itp.
  7. Przemysł medyczny: głównym zastosowaniem jest zbiornik gazu ze stali nierdzewnej, zbiornik tlenu, sprzęt medyczny i sprzęt często obsługujący sprzęt.
  8. Przemysł stalowy: w tym gaz instrumentalny, wykonanie energii, sprzęt, czyszczenie, pomoc procesowa itp., Ale także nierozłączny z przemysłem cystern.
  9. Energetyka: energetyka: rola zbiornika gazu, w tym przenoszenie pneumatyczne, transport suchego popiołu, pneumatyczne wykonanie i promowanie sprzętu oprzyrządowania.


  5. Funkcja

  Zbiornik powietrza ze stali nierdzewnej jest szeroko stosowany w centralnej klimatyzacji, bojlerze, podgrzewaczu wody, konwersji częstotliwości, sprzęt do stałego zaopatrzenia w wodę, wahania ciśnienia w układzie buforowym, aby zapewnić sprawne wykorzystanie systemu gazowego w celu zmniejszenia roli pulsacji przepływu powietrza, zmniejszając tym samym Wahania ciśnienia w systemie Sprężone powietrze przechodzi płynnie przez układ oczyszczania sprężonego powietrza, aby umożliwić wystarczające usunięcie zanieczyszczeń olejowych i wodnych oraz zmniejszyć obciążenie kolejnych jednostek separujących tlen azotu. W systemie, gdy ciśnienie wody nieznacznie się zmienia, aby zapewnić, że system ciśnienia wody, pompa nie zmieni się z powodu częstego otwierania ciśnienia.

  W porównaniu ze zbiornikami ze stali węglowej, zbiorniki ze stali nierdzewnej mogą wytrzymać wyższe ciśnienia i mogą być stosowane w wielu miejscach o wysokim ciśnieniu. W tym samym czasie zbiornik ze stali nierdzewnej ma bardzo istotną cechę: doskonałe działanie uszczelniające zbiornika, całkowicie usuwa powietrze z szkodliwych substancji i komarów, aby zapewnić, że zbiornik nie może być przechowywany w zanieczyszczeniu cieczy, a nie hodowla czerwonych robaków. Dlatego też zbiornik magazynowy ze stali nierdzewnej jest również szeroko stosowany w przemyśle farmaceutycznym, mleczarskim, cukrowym i niektórych specjalnych substancjach, takich jak: przechowywanie, żywność, farmacja, przemysł winiarski, niezbędne wyposażenie specjalne przemysłu mleczarskiego.

  6. Podstawowe wymagania dotyczące doboru zbiorników gazu.

  1, wielkość objętości zbiornika gazu powinna wynosić przemieszczenia sprężarki powietrza (zdolność produkcyjna gazu) od 10% do 20% do wyboru, 15% umiarkowane. Gdy gaz jest duży lub duże wahania w stosowaniu warunków gazowych, objętość zbiornika powinna być odpowiednia do 20%; mniejsze zużycie gazu i niewielkie wahania warunków mogą być mniejsze niż 15%; Ale nie mniej niż 10%.
  2, w celu wsparcia instalacji systemu sprężonego powietrza, zbiornik gazu jest zwykle instalowany w sprężarce powietrza za chłodnicą. Zapobiegnie to gromadzeniu się ropy i wody w zbiorniku, zmniejszy zagrożenie bezpieczeństwa i poprawi pracę innych urządzeń źródła gazu; tak, że niższa temperatura powietrza wchodzącego do zbiornika może również zmniejszyć objętość ciała.
  3, w dopasowaniu urządzeń instalacyjnych, w ogromnej większości przypadków, instalacja zbiorników gazu są zainstalowane w liofilizatorze przed użyciem zbiornika gazu z wody chłodzącej i regulatora ciśnienia, tak, że obciążenie może być zmniejszona suszarka, ciśnienie powietrza jest względnie stabilny, co jest bardzo korzystne dla działania i użytkowania suszarki.
  4, w celu wsparcia instalacji sprzętu, filtr głównego kanału są zainstalowane w zbiorniku gazu po. Pozwoli to na schłodzenie i ochłodzenie zbiornika oraz usunięcie sprężonego powietrza z większej ilości wody, oleju i gazu, kurzu i innych zanieczyszczeń, a następnie wejdzie do filtra powietrza, dzięki czemu jego praca i żywotność są bardzo korzystne.
  Szczegóły kontaktu
  Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory

  Osoba kontaktowa: Lisa Lee

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty